TAJEMSTVÍ ITALSKÉ KOSMETIKY

V čem je tajemství kosmetiky s Aloe?

ITALSKÁ PŘÍRODNÍ KOSMETIKA od firmy Natura & Benessere

  • Obsahuje certifikované, organické suroviny, které pocházejí z ekologického zemědělství.
  • Neobsahuje parabeny, alkohol ani parafín je vyrobena tak, aby plně respektovala citlivost pokožky.
  • Obsahuje 100% přírodní Aloe Vera gel a extra panenský olivový olej přidané konzervanty jsou minerální a hypoalergenní.

Certifikovaný organický ALOE VERA GEL

Velmi důležitým aspektem výroby je důkladný způsob, jakým extrahujeme čistý gel z Aloe Vera listů:

  • Pečlivé sbírání a mytí listů
  • Odříznutí vnějších zelených částí listů, aby došlo k odstranění aloinu
  • Za studena prováděná extrakce Aloe Vera gelu - ručním krájením na malé kousky, a to dvě hodiny od sbírání listů
  • Pečlivé sbírání a mytí listů
  • Odříznutí vnějších zelených částí listů, aby došlo k odstranění aloinu
  • Za studena prováděná extrakce Aloe Vera gelu - ručním krájením na malé kousky, a to dvě hodiny od sbírání listů


Aloe Vera gel, který tímto způsobem získáme, je určen pro naše exkluzivní kosmetické výrobky V tomto směru jsme schopni garantovat unikátní a silné účinky čistého Aloe Vera gelu, a dokonce i jeho změkčující a vyhlazovací působení na pokožku.

Certifikovaný organický OLIVOVÝ OLEJ

Olivy firmy Natura & Benessere jsou zpracovány během 4 až 6 hodin od sklizně, aby byla za každých okolností zaručena nejvyšší kvalita získaného extra panenského olivového oleje!
Dalším důležitým krokem je extrakce organického olivového oleje, který se pěstuje v oblasti Apulia (jižní Itálie), kde má ideální podmínky pro svůj růst.
Lisování oleje probíhá výhradně za studena - tato teplota extrakce je nezbytná, významně ovlivňuje kvalitu olivového oleje.Při vysoké teplotě se totiž snižuje obsah polyfenolů, antioxidantů a vitamínů, ztrácí se typická vůně olivového oleje, zvyšuje rychlost jeho oxidace, jedná se o olej s výrazně nižší kvalitou.
Teplota se upravuje tak, že se řídí teplota vody přidané během těchto dvou kroků (vysoké teploty se používají k zvýšení výnosu olivového oleje získaného z pasty).
Díky lisování za studena jsme schopni garantovat velmi kvalitní olivový olej bohatý na všechny nejdůležitější výživné složky.

Certifikovaný BIO OLEJ z pšeničných klíčků

Zajímavý je způsob, jakým je extrahován olej z pšeničných klíčků z našeho ekologického zemědělství:
Pro výrobu 1 kg čistého oleje z pšeničných klíčků je potřeba cca 190 kg pšenice, přičemž tento výrobní proces je velmi dlouhý a náročný (trvá zhruba 10 dnů).
Kompletní produkce oleje z pšeničných klíčků se provádí při úplné absenci světla. Díky tomu probíhají důležité enzymatické procesy, při kterých se zvyšuje koncentrace všech nejdůležitějších vitamínů v oleji obsažených.

Tento systém je velice nákladný, protože vyžaduje mnoho ruční práce, ale je to jediná možnost, jak dosáhnout tak skvělých výsledků!

certifikáty kvalityKOMPLETNÍ NABÍDKU NAJDETE V NAŠEM ESHOPU